Subaru vstupuje do triedy kompaktných elektromobilov modelom Uncharted, ktorý sa nesnaží zaujať len samotným elektrickým pohonom. Zaujímavý je tým, že aj v tejto kategórii si ponecháva dôraz na svetlú výšku, istotu na zlom povrchu a nadštandardnú bezpečnostnú výbavu. Na druhej strane, nejde o mestský elektromobil postavený iba na nízkej spotrebe, ale o auto, ktoré chce osloviť aj vodičov hľadajúcich univerzálnejší charakter.
Najväčším tromfom novinky je široko postavená ponuka. Zákazník si môže vybrať medzi základnou verziou s menšou batériou, predokolkou s veľkým dojazdom a vrcholným AWD prevedením s dvoma elektromotormi. Práve to odlišuje Uncharted od viacerých konkurentov, ktorí v tejto triede stavajú buď len na efektivite, alebo len na dizajne.
Viac info o Uncharted Style| Prevádzková hmotnosť | 1890 kg |
| Max. hmotnosť brzdeného prívesu | 1500 kg |
| Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu | 750 kg |
| Dĺžka celková | 4535 mm |
| Šírka celková | 1870 mm |
| Výška celková | 1625 mm |
| Dĺžka rázvor | 2750 mm |
| Počet dverí | 4 |
| Počet miest | 5 |
| Počet samostatných sedadiel | 4 |
| Objem batožinového priestoru | 404 litrov |
| Euro NCAP |
|