JAC JS6 patrí medzi nové čínske SUV, ktoré sa snažia zaujať hlavne bohatou výbavou, moderným dizajnom a priaznivým pomerom ceny k tomu, čo auto ponúka. Nejde o malé mestské SUV, ale o pomerne veľký rodinný crossover, ktorý rozmermi mieri medzi modely ako Hyundai Tucson, Kia Sportage či MG HS.
Na slovenskom trhu sa predáva s benzínovým motorom 1.5 TGDI a automatickou prevodovkou. Už v základe pritom ponúka výbavu, za ktorú sa u etablovaných značiek často výrazne dopláca.
Viac info o JAC JS6| Prevádzková hmotnosť | 1740 kg |
| Dĺžka celková | 4605 mm |
| Šírka celková | 1890 mm |
| Výška celková | 1700 mm |
| Dĺžka rázvor | 2720 mm |
| Počet dverí | 4 |
| Počet miest | 5 |
| Počet samostatných sedadiel | 4 |
| Objem batožinového priestoru | 490 litrov |
| Objem batožinového priestoru Max | 1080 litrov |
| Euro NCAP | |