BMW radu 4 Cabrio patrí medzi autá, ktoré sa už pri prvom pohľade nesnažia osloviť masy. Je to kabriolet pre vodiča, ktorý chce stále cítiť klasické BMW, ale zároveň si užívať jazdu bez strechy nad hlavou. Práve v tom je jeho najväčšia sila. Spája elegantné proporcie, poctivý zadný alebo xDrive pohon, širokú paletu motorov a atmosféru, ktorú pevná karoséria jednoducho nevie úplne nahradiť.
Viac info o BMW rad 4 Cabrio| Prevádzková hmotnosť | 1840 kg |
| Max. hmotnosť brzdeného prívesu | 1800 kg |
| Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu | 750 kg |
| Dĺžka celková | 4768 mm |
| Šírka celková | 1852 mm |
| Výška celková | 1384 mm |
| Dĺžka rázvor | 2851 mm |
| Počet dverí | 2 |
| Počet miest | 4 |
| Počet samostatných sedadiel | 4 |
| Objem batožinového priestoru | 300 litrov |
| Objem batožinového priestoru Max | 385 litrov |
| Euro NCAP | |
| Palivo | Benzín |
| Počet valcov | 4 |
| Zdvihový objem | 1998 cm |
| Výkon | 135 kw |
| Pohon kolies | Zadný pohon |
| Prevodovka | Automatická |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Max rýchlosť (km/h) | 236 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8.2 s |
| Spotreba kombinovaná (min.) | 6,7 l /100km |
| Spotreba kombinovaná (max.) | 6,7 l /100km |
| Objem palivovej nádrže | 59 litrov |
| Emisie CO2 (WLTP) | 152 g/km |
| Cena od | 63 420 € |
| Registračný poplatok | 120 € |
| Palivo | Benzín |
| Počet valcov | 4 |
| Zdvihový objem | 1998 cm |
| Výkon | 180 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Max rýchlosť (km/h) | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 6.3 s |
| Spotreba kombinovaná (min.) | 7,3 l /100km |
| Spotreba kombinovaná (max.) | 7,3 l /100km |
| Objem palivovej nádrže | 59 litrov |
| Emisie CO2 (WLTP) | 166 g/km |
| Cena od | 71 270 € |
| Registračný poplatok | 360 € |
| Palivo | Benzín |
| Počet valcov | 6 |
| Zdvihový objem | 2998 cm |
| Výkon | 275 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Max rýchlosť (km/h) | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4.9 s |
| Spotreba kombinovaná (min.) | 7,8 l /100km |
| Spotreba kombinovaná (max.) | 7,8 l /100km |
| Objem palivovej nádrže | 59 litrov |
| Emisie CO2 (WLTP) | 177 g/km |
| Cena od | 85 570 € |
| Registračný poplatok | 400 € |
| Palivo | Nafta |
| Počet valcov | 4 |
| Zdvihový objem | 1995 cm |
| Výkon | 140 kw |
| Pohon kolies | Zadný pohon |
| Prevodovka | Automatická |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Max rýchlosť (km/h) | 236 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7.6 s |
| Spotreba kombinovaná (min.) | 4,9 l /100km |
| Spotreba kombinovaná (max.) | 4,9 l /100km |
| Objem palivovej nádrže | 59 litrov |
| Emisie CO2 (WLTP) | 128 g/km |
| Cena od | 66 120 € |
| Registračný poplatok | 120 € |
| Palivo | Nafta |
| Počet valcov | 6 |
| Zdvihový objem | 2993 cm |
| Výkon | 210 kw |
| Pohon kolies | Zadný pohon |
| Prevodovka | Automatická |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Max rýchlosť (km/h) | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5.8 s |
| Spotreba kombinovaná (min.) | 5,3 l /100km |
| Spotreba kombinovaná (max.) | 5,3 l /100km |
| Objem palivovej nádrže | 59 litrov |
| Emisie CO2 (WLTP) | 139 g/km |
| Cena od | 73 270 € |
| Registračný poplatok | 360 € |
| Palivo | Nafta |
| Počet valcov | 6 |
| Zdvihový objem | 2993 cm |
| Výkon | 250 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Max rýchlosť (km/h) | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5 s |
| Spotreba kombinovaná (min.) | 6 l /100km |
| Spotreba kombinovaná (max.) | 6 l /100km |
| Objem palivovej nádrže | 59 litrov |
| Emisie CO2 (WLTP) | 157 g/km |
| Cena od | 86 570 € |
| Registračný poplatok | 400 € |
30.03.2026
08.06.2024