Sportequipe 8 je veľké rodinné SUV so siedmimi miestami a plug-in hybridnou technikou, ktoré stavia na výraznom dizajne a bohatej výbave už v základe. Zaujme kombinovaným výkonom 233 kW a deklarovanou nízkou spotrebou, no otázkou ostáva reálne využitie potenciálu hybridu v každodennej prevádzke.
Ide o model, ktorý cieli na zákazníkov hľadajúcich priestor, výkon a moderné technológie bez kompromisov v oblasti komfortu.
Viac info o Sportequipe 8| Prevádzková hmotnosť | 1890 kg |
| Dĺžka celková | 4700 mm |
| Šírka celková | 1860 mm |
| Výška celková | 1705 mm |
| Dĺžka rázvor | 2710 mm |
| Počet dverí | 4 |
| Počet miest | 7 |
| Počet samostatných sedadiel | 6 |
| Objem batožinového priestoru | 800 litrov |
| Objem batožinového priestoru Max | 1500 litrov |