Land Rover Defender 110 Hard Top je úžitková verzia modelu Defender určená pre pracovné nasadenie. Zachováva robustnú konštrukciu, pohon všetkých kolies a terénne schopnosti klasického Defendera, no namiesto zadných sedadiel ponúka veľký uzavretý nákladový priestor.
Ide o vozidlo určené pre firmy, technické služby alebo remeselníkov, ktorí potrebujú kombináciu terénneho auta a praktického pracovného vozidla. Defender Hard Top tak dokáže fungovať v prostredí, kde by klasické dodávky alebo SUV mali problém.
Viac info o Defender 110 Hard Top S| Prevádzková hmotnosť | 2424 kg |
| Max. hmotnosť brzdeného prívesu | 3500 kg |
| Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu | 750 kg |
| Dĺžka celková | 5018 mm |
| Šírka celková | 2008 mm |
| Výška celková | 1972 mm |
| Dĺžka rázvor | 3022 mm |
| Svetlá výška podvozku | 225 mm |
| Počet dverí | 2 |
| Počet miest | 3 |
| Počet samostatných sedadiel | 3 |
| Objem batožinového priestoru | 1719 litrov |
| Euro NCAP |
|
18.09.2025