Forthing T5 patrí medzi tie autá, ktoré chcú zaujať najmä pomerom ceny, priestoru a výbavy. Na slovenskom trhu mieri medzi cenovo dostupné rodinné SUV, no zároveň sa snaží ponúknuť prvky, ktoré bývajú bežné skôr vo vyšších triedach. V praxi ide o veľké SUV s klasickým benzínovým motorom, automatickou prevodovkou a veľmi slušnou základnou výbavou.
Najväčším tromfom modelu T5 je práve kombinácia priestoru, komfortných prvkov a technológií za cenu, za ktorú dnes mnohé konkurenčné SUV ponúkajú iba základné verzie s manuálnou prevodovkou. Na druhej strane treba počítať s tým, že značka Forthing je na trhu stále nová a bude si ešte len budovať meno aj dôveru zákazníkov.
Viac info o T5 Exclusive| Prevádzková hmotnosť | 1610 kg |
| Dĺžka celková | 4545 mm |
| Šírka celková | 1825 mm |
| Výška celková | 1750 mm |
| Dĺžka rázvor | 2720 mm |
| Počet dverí | 4 |
| Počet miest | 5 |
| Počet samostatných sedadiel | 4 |
| Objem batožinového priestoru | 515 litrov |
| Euro NCAP |
|