Defender 90 Hard Top predstavuje úžitkovú verziu legendárneho terénneho SUV. Kombinuje robustnú konštrukciu modelu Defender s praktickým nákladovým priestorom a dvojmiestnou kabínou. Výsledkom je vozidlo určené pre firmy, remeselníkov aj profesionálne využitie v náročných podmienkach.
Základom je rovnaká technika ako pri osobnej verzii Defender 90, no interiér je prispôsobený pracovným potrebám. Odolné materiály, veľký nákladový priestor a schopnosti v teréne robia z Hard Topu zaujímavú alternatívu k pick-upom.
Viac info o Defender 90 Hard Top X-Dynamic SE| Prevádzková hmotnosť | 2283 kg |
| Max. hmotnosť brzdeného prívesu | 3500 kg |
| Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu | 750 kg |
| Dĺžka celková | 4323 mm |
| Šírka celková | 2008 mm |
| Výška celková | 1969 mm |
| Dĺžka rázvor | 2587 mm |
| Svetlá výška podvozku | 225 mm |
| Počet dverí | 2 |
| Počet miest | 3 |
| Počet samostatných sedadiel | 3 |
| Objem batožinového priestoru | 1115 litrov |
| Euro NCAP |
|
09.03.2026