Land Rover Defender 110 PHEV prináša do rodiny Defender kombináciu klasických terénnych schopností a moderného plug-in hybridného pohonu. Elektrický motor umožňuje jazdu bez emisií na kratšie vzdialenosti, zatiaľ čo spaľovací motor zabezpečuje dostatočný výkon aj pri dlhších cestách alebo v náročnom teréne.
Plug-in hybridná verzia je zaujímavá najmä pre vodičov, ktorí chcú Defender využívať aj v meste alebo na každodenné dochádzanie, no zároveň nechcú prísť o schopnosti veľkého terénneho SUV.
Viac info o X Land Rover Defender P300e 221 kW (300 k) 4x4 8AT| Prevádzková hmotnosť | 2613 kg |
| Max. hmotnosť brzdeného prívesu | 3000 kg |
| Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu | 750 kg |
| Dĺžka celková | 5018 mm |
| Šírka celková | 2008 mm |
| Výška celková | 1972 mm |
| Dĺžka rázvor | 3022 mm |
| Svetlá výška podvozku | 226 mm |
| Počet dverí | 4 |
| Počet miest | 7 |
| Počet samostatných sedadiel | 6 |
| Objem batožinového priestoru | 696 litrov |
| Objem batožinového priestoru Max | 1759 litrov |
| Euro NCAP |
|