Toyota Proace Verso EV prináša plne elektrický pohon do segmentu veľkopriestorových osobných vozidiel. Ponúka rovnakú variabilitu ako spaľovacia verzia, no pridáva tichú prevádzku, plynulý chod a nulové lokálne emisie. Určená je najmä pre mestskú a prímestskú prepravu osôb, hotelové shuttle služby či firemné flotily.
Najväčšou výhodou je kultivovanosť jazdy a jednoduché ovládanie. Slabšou stránkou je obmedzený diaľničný dojazd pri plnom zaťažení.
Viac info o Family Toyota Proace Verso Electric 100 kW (136 k) 75 kWh| Prevádzková hmotnosť | 2080 kg |
| Max. hmotnosť brzdeného prívesu | 1000 kg |
| Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu | 750 kg |
| Dĺžka celková | 4981 mm |
| Šírka celková | 1924 mm |
| Výška celková | 1910 mm |
| Počet dverí | 4 |
| Počet miest | 9 |
| Počet samostatných sedadiel | 9 |
| Objem batožinového priestoru | 2381 litrov |
| Objem batožinového priestoru Max | 3968 litrov |
| Euro NCAP |
|