| Prevádzková hmotnosť | 2165 kg |
| Dĺžka celková | 4968 mm |
| Šírka celková | 1998 mm |
| Výška celková | 1378 mm |
| Dĺžka rázvor | 2900 mm |
| Počet dverí | 4 |
| Počet miest | 5 |
| Počet samostatných sedadiel | 4 |
| Objem batožinového priestoru | 488 litrov |
| Euro NCAP | |
| Výkon | 300 kw |
| Pohon kolies | Zadný pohon |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 230 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4.8 s |
| Kapacita batérie | 89 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 16,7 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 592 km |
| Rýchlosť nabíjania | 270 kW |
| Cena od | 110 236 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 320 kw |
| Pohon kolies | Zadný pohon |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 230 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4.8 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 17 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 680 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 116 346 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 300 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 230 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4.6 s |
| Kapacita batérie | 89 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 17,6 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 560 km |
| Rýchlosť nabíjania | 270 kW |
| Cena od | 115 322 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 320 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 230 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4.6 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 17,7 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 645 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 121 432 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 400 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 3.7 s |
| Kapacita batérie | 89 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 17,6 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 561 km |
| Rýchlosť nabíjania | 270 kW |
| Cena od | 131 235 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 440 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 3.7 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 17,6 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 646 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 137 128 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 515 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 3.3 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 18 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 630 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 160 242 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 650 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 260 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 2.7 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 17,8 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 634 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 190 982 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 700 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 260 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 2.4 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 17,8 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 634 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 227 567 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 760 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 290 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 2.3 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 20,6 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 556 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 260 147 € |
| Registračný poplatok | 33 € |
| Výkon | 760 kw |
| Pohon kolies | 4x4 |
| Prevodovka | Automatická |
| Max rýchlosť (km/h) | 305 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 2.2 s |
| Kapacita batérie | 105 kWh |
| Spotreba kombinovaná (WLTP) | 20,6 kWh/100km |
| Dojazd (WLTP) | 556 km |
| Rýchlosť nabíjania | 320 kW |
| Cena od | 260 147 € |
| Registračný poplatok | 33 € |